Czekamy właśnie na Twój głos!

Park linowy Cascader ParkKlasa 3b S.S.P. nr 1 we Wrześni wraz z wychowawcą Małgorzatą Jędrzejewską postanowiła wziąć udział w organizowanym przez Cascader Park konkursie pt. „Klasa na trasach”.

Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu, gazetki lub billboardu promującego aktywne spędzanie czasu wolnego oraz nietypowe formy aktywności fizycznej. Efekt klasowej współpracy należało przesłać do organizatorów konkursu i z nadzieję czekać na wyniki.

Klasa na trasach - praca konkursowa dzieci klasy 3bJak się okazało to właśnie uczniowie Naszej szkoły zakwalifikowali się do ścisłego finału! Aby wygrać i pojechać na wymarzoną wycieczkę do parku linowego potrzebują teraz zebrać jak największą liczbę głosów poparcia.

Co zrobić by pomóc? Wystarczy wejść na stronę internetową parku linowego „Cascader Park” i oddać swój głos w zakładce KONKURS. Każde kliknięcie przy wpisie: *kl.3b z SP nr 1 we Wrześni to jeden ważny dla nas głos. Głosować można każdego dnia. Konkurs trwa do 29 lutego zatem czasu jest już bardzo mało. Dzieci liczą na Ciebie oraz z góry dziękują za pomoc.