No to zaiskrzyło !

PGE Skra BełchatówJak pisaliśmy wcześniej podczas realizacji tematu pt. „Nasi olimpijczycy” klasa III c wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Nadolną postanowiła napisać list do jednego z klubów sportowych. Ich typem stała się PGE Skra Bełchatów. Do listu dołączone zostały prace przedstawiające dziecięcych idoli. Jak się okazało na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Na oficjalnej stronie internetowej Skry Bełchatów pojawił się news pt. „Miły list trafił dziś do PGE Skry”, gdzie znaleźć możemy cytaty z listu oraz odpowiedzi na nie. To niezwykłe, że mimo nawału pracy oraz licznych treningów, klub postanowił odpowiedzieć na list swoich małych kibiców.

Cytaty ze strony PGE Skry Bełchatów

„Podziwiamy występy Panów: Bartosza Kurka, Marcina Możdżonka, Michała Winiarskiego w reprezentacji Polski i w klubie Skra Bełchatów” – napisali w liście do naszego klubu uczniowie klasy IIIc z SSP nr 1 z Wrześni.

Po liście i rysunkach widać, że młodzi kibice kochają siatkówkę. – W klasie jest nas 27 uczniów. „Niektórzy z nas trenują siatkówkę i dlatego podziwiamy Wasz talent i wysiłek. Kibicujemy przed telewizorami, trzymamy kciuki, jesteśmy z Wami na dobre i na złe” – napisali uczniowie. Jest nam tym bardziej miło, że dołączyli także rysunki własnego autorstwa.

Na koniec nie zabrakło życzeń – „Życzymy sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich, w Lidze Mistrzów, obrony mistrzostwa Polski, dużo zdrowia i sprawiedliwych sędziów. Pozdrawiamy także trenera Pana Jacka Nawrockiego oraz pozostałych zawodników, szczególnie Mariusza Wlazłego – jest Pan wspaniały”.

Serdecznie dziękujemy i gorąco pozdrawiamy małych kibiców z Wrześni. Zapraszamy na mecze PGE Skry Bełchatów!

Zapraszamy na stronę internetową Skry Bełchatów.