Misja ratunkowa czyli „Artur ratuje Gwiazdkę”

Misja ratunkowa czyli „Artur ratuje Gwiazdkę”W piątek 2 grudnia klasy 3c oraz 3d wraz z wychowawcami wybrały się do Cinema City w Poznaniu na wspaniały film przedstawiony w technologii 3D pt. „Artur ratuje Gwiazdkę”.

Ta animowana komedia próbuje w zabawny sposób odpowiedzieć na nurtujące nas wszystkich pytanie : W jaki sposób Mikołaj potrafi dotrzeć do każdego dziecka na świecie w ciągu wyłącznie jednej nocy..?

Krótka recenzja filmu (opracowana przez kl. 3c)

„Kiedy planowana przez cały rok, skomplikowana operacja dostarczenia prezentu do każdego na świecie domu zostaje zakończona Mikołaj uznaje, że jedno pominięte dziecko można nazwać „dopuszczalnym marginesem błędu”. Myśl ta nie przechodzi jednak przez głowę jednemu z jego synów- wiecznie zakręconemu Arthurowi. Chłopak nie dopuszcza do siebie myśli, by któreś dziecko mogło być smutne w tą prawdziwie magiczną noc w roku. By temu zapobiec rozpoczyna swą własną, szaleńczą misję dostarczenia prezentu przed świątecznym porankiem. Jego komiczna przygoda sprawia, że przyszłość Bożego Narodzenia zostaje ocalona a dzieci nie tracą swej wiary moc Świętego Mikołaja.”

Hubert Konieczny klasa IIIcChcesz zobaczyć jak wyglądają Święta oczyma dzieci? Zapraszamy już teraz do naszej Galerii.