Podziękowania od amerykańskich żołnierzy

W odpowiedzi na paczkę pełną kartek okolicznościowych od naszych uczniów, amerykańscy żołnierze stacjonujący w 33 Bazie Lotnictwa Transportowego w Powidzu, przesłali dla społeczności szkolnej piękne zdjęcie z autografami.

W ramach przypomnienia!

Cała akcja – wykonania i przygotowania ręcznie zdobionych kartek wraz z życzeniami w języku angielskim odbyła się w naszej szkole w grudniu 2020 roku. W projekcie edukacyjnym „My card for an American soldier” udział wzięli uczniowie klas od 1 do 8. Mimo czasu zdalnej nauki, zebraliśmy 99 prac. Życzenia wywołały ogromną radość wśród żołnierzy sił Amerykańskich. W odpowiedzi przekazali oni to piękne zdjęcie, dziękując wszystkim uczniom za pamięć, życzliwość i wkład pracy włożony w przygotowanie życzeń.

Koordynator projektu oraz jego pomysłodawczyni Pani Mariola Cieślak odebrała podarunek i przekazała dyrekcji szkoły, aby na pamiątkę pozostał wywieszony na korytarzu szkolnym.