Spacer ulicami miasta

16 grudnia oddział przedszkolny 0a wybrał się na spacer ulicami naszego miasta.

Był to spacer w świątecznym klimacie, wśród świątecznych ozdób i cudownych kolorowych światełek.

Zobaczyliśmy przepiękną choinkę mieszczącą się na wrzesińskim rynku, autobus w błyszczących świątecznych kolorach. Idąc dalej znaleźliśmy się na deptaku naszego miasta gdzie znajduje się choinka z ogromnymi bombkami. Zatrzymaliśmy się przy wrzesińskim ratuszu gdzie podziwialiśmy choinkę z gwiazdami. Obejrzeliśmy również żłóbek w którym narodziło się Boże dziecię. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przy skwerze obok naszej szkoły – sanie pokryte jutowymi workami oraz kompozycja płonącego ogniska w otoczeniu pięknych donic z iglakami.

Świąteczny spacer to jedno z najpiękniejszych doświadczeń i niezawodny sposób na poprawę humoru.