For Sarah With … Best Wishes

Dziś, dnia 25.11.2020 roku z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni zostały wysłane pięknie, ręcznie wykonane kartki urodzinowe dla 11-letniej Sarah Hamby.

Sarah pochodzi z Beeton i 5 grudnia będzie obchodzić swoje 12 urodziny. Jednakże, od kilku lat jest stałym bywalcem szpitala w Toronto. Od kilku lat walczy z białaczką, której nawrót przechodzi po raz piąty. Aby umilić jej choć trochę czas niełatwej terapii, wywołać uśmiech na jej twarzy i radość w sercu w dniu urodzin, jej znajomi oraz pewien policjant z Ontario organizują wysyłkę kartek dla solenizantki.

Dzieci z naszej szkoły włączyły się w akcję. Zarówno wolontariusze „English with passion” jak i najmłodsze dzieci z naszej szkoły przygotowały dla Sarah piękne prace z życzeniami w języku angielskim. Dziękujemy wolontariuszom oraz maluszkom z oddziałów 0a i 0b oraz p. Nather i p. Małek za wsparcie naszej akcji. Zebraliśmy i przesłaliśmy 59 kartek urodzinowych!
Liczymy, iż nasze zaangażowanie sprawi Sarah ogromna radość i pozwoli na szybki powrót do zdrowia.

Mariola Cieślak, Anna Zjeżdzałka