Konkurs Regionalny

Dnia 9 marca 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs „Września – miasto, które znam”. Przeznaczony był dla uczniów klas II i III. Każdą klasę reprezentowała dwuosobowa drużyna. Konkurs składał się z testu wiedzy o Wrześni i dwóch prac plastycznych. Pierwsza z prac dotyczyła dowolnej legendy o Wrześni, a druga polegała na wykonaniu plakatu przedstawiającego nasze miasto dawniej i dziś. Odpowiadając na pytania testowe uczniowie wykazali się dużą wiedzą o Wrześni, a prace plastyczne wykonali pomysłowo i w sposób bardzo interesujący.

Oto wyniki konkursu:

Klasy drugie:

  • 1 miejsce – klasa II a Kinga Stefaniak, Zuzanna Bartkowiak,
  • 2 miejsce – klasa II c Stefania Mielcarek, Anna Kaminiecka,
  • 3 miejsce – klasa II f Adam Wysocki, Mikołaj Kwarta,

Klasy trzecie:

  • 1 miejsce – klasa III d Aleksandra Marzyńska, Szymon Budny,
  • 2 miejsce – klasa III e Amelia Wesołowska, Julia Maciejewska,
  • 3 miejsce – klasa III b Wiktoria Nadolna, Aleks Samelak.

Dla wszystkich uczestników przewidziano wyróżnienia i nagrody. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku konkurs ten będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem.