Dzień Świętych

Dzień ŚwiętychJuż po raz trzeci w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętych.

Projekt ten ma na celu przybliżenie postaci dobrych ludzi, których nazywamy świętymi, a którzy swoim przykładem pomagają nam poznać i docenić w naszym życiu to co dobre i ważne.

Uczniowie z klas 4-6 wybierali postać świętego i w ciekawy sposób zaprezentowali go strojem, hasłem piosenką oraz tańcem. Wśród wybranych świętych byli św. Mikołaj, św. Antoni, św. Kamil, św. Cecylia, św. Apolonia, św. Franciszek, św. Gezeli, św. Brat Albert, św. Wawrzyniec, św. Hubert oraz po raz pierwszy zaprezentowały się najmłodsze dzieci w naszej szkole – nasze sześciolatki z kl. 1g (wych. Grażyna Goławska) i 1f (wych. Małgorzata Stempniewicz) oraz uczniowie z klasy Pani Aleksandry Marszał, które przebrane za zwierzęta przedstawiły swojego patrona – św. Franciszka i zaśpiewały dla niego piosenkę pt. „Arka Noego – Tu stoją krokodyle …”. Było bardzo dużo emocji, radości, klasy się bardzo postarały, aby razem coś fajnego pokazać i świetnie się bawić.

Wszyscy uczestnicy otrzymali cukierki, które otrzymaliśmy od Rady Rodziców oraz dyplomy. Nagrody główne – torty, za pierwsze miejsca, ufundował ks. Mieczysław Kozłowski – proboszcz parafii farnej. Za cukierki i tort BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Zdjęcia ze Święta do obejrzenia w naszej Galerii.