Mikołajki w klasie IIb

Jak co roku, 6 grudnia obchodzimy mikołajki. W tym dniu uczniowie klasy IIb przeżyli wiele wrażeń. Na początku zajęć zajęli się ubieraniem żywej choinki, która dzień wcześniej trafiła do klasy.

Mikołajki w klasie IIbPo ubraniu choinki, przygotowana została dla uczniów niespodzianka, tyle, że nie wiedzieli jaka? Mieli zabrać ze sobą do szkoły obuwie sportowe. Po drugiej godzinie lekcyjnej wszyscy ubrali się i wyruszyli szukać niespodzianki! Po krótkim spacerze dotarli, do celu, a mianowicie do Hotelu Kosmowski – na kręgle. Takiej niespodzianki nikt się nie spodziewał! Po wejściu do środka uczniowie zostali podzieleni na cztery zespoły. Każdy zespół miał swojego opiekuna, który pilnował, żeby nikt nie upuścił ciężkiej kuli na nogi. Dla większości uczniów było to pierwsze takie przeżycie. Okazało się, że dziewczynki z klasy IIb były lepsze od chłopców i zdobyły większą liczbę punktów. Następnym razem to chłopcy muszą się postarać! Mimo wygranej dziewczynek zabawa była wspaniała dla całej klasy! Chcielibyśmy jeszcze tu wrócić!

Po powrocie do szkoły czekała na dzieci kolejna w tym dniu niespodzianka – przedstawienie w auli szkolnej przygotowane przez uczniów klasy VI e, pt.„Prawdziwa Historia Świętego Mikołaja”. Uczniowie długo będą pamiętali tak wspaniały dzień w szkole.

Zdjęcia z Mikołajek do obejrzenia w naszej Galerii.