Wyniki konkursu „Pierniczki Świąteczne”

Pierniczki ŚwiąteczneZnamy już oficjalne wyniki konkursu pt. „Pierniczki Świąteczne” organizowanego przez Zespół Szkół w Nowym Folwarku. 14. grudnia 2011 roku tj. w miniona środę odbyła się wystawa finałowych prac oraz wręczenie nagród zwycięzcom.

Jak sami widzieliśmy, już na terenie naszej szkoły konkurencja była niezwykle duża. Każda dostarczona praca miała swój własny, niepowtarzalny charakter oraz urok. Nie było osoby, która potrafiłaby przejść obojętnie obok tych małych dzieł sztuki. Biorąc pod uwagę oryginalność, technikę, estetykę, stopień trudności oraz ogólna prezencję projektu, nie sposób było nie zauważyć serca włożonego w jego przygotowanie.

Aleksy Sierakowski kl. 2c, Daniel Pietrowski kl. 3c oraz Michał Kulczak z kl. 6fKto jednak przebił swym pomysłem innych i trafił w gust jury? Wśród zwycięzców znalazło się troje uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni: Aleksy Sierakowski kl. 2c, Daniel Pietrowski kl. 3c oraz ich starszy kolega Michał Kulczak z kl. 6f, a wśród wyróżnieonych: Michał Andrzejczak z kl. 2c oraz Kamila Ławniczak z kl. 2c.

Serdecznie gratulujemy naszym kuchcikom i życzymy dalszych kulinarnych przygód!

Zapraszamy do obejrzenia zwycięskich prac w naszej Galerii.