rss

29 Gru

| 29 Gru 2018 12:40 | Nasza szkoła

Piątek 21 grudnia był ostatnim dniem nauki w szkole przed rozpoczynającą się przerwą świąteczną. W tym dniu w naszej szkole we wszystkich klasach odbywały się Wigilie klasowe, na
których składaliśmy sobie życzenia oraz śpiewali kolędy.

Żeby jeszcze bardziej przybliżyć i wprowadzić wszystkich w ten świąteczny nastrój my uczniowie klasy I a przygotowaliśmy dla naszych kolegów i koleżanek Jasełka mówiące o narodzinach Pana Jezusa. Głównym bohaterem Jasełek jest Pan Jezus, który rodzi się w naszych domach od ponad dwóch tysięcy lat w zimną grudniową noc w ubogiej betlejemskiej stajence i błogosławi całemu światu.

Wesołych Świąt życzą Uczniowie klasy I a, Wychowawczyni oraz nasi Rodzice, którym dziękujemy za piękne stroje !

Print Friendly, PDF & Email

Napisz komentarz:

Musisz być zalogowany aby napisać komentarz.